15-12-2013 06:08

Amazon'un yeni bakkal hizmeti...

Amazon'un başlattığı bu yeni uygulama şuan için ABD'de yalnızca üç şehirde geçerli...

Yücel KAHRAMAN

Yeni hizmet için üzerinde Amazon Fresh yazılı çok sayıda yeşil kamyon görülüyor hizmetin uygulandığı şehirler şuan için Los Angeles,San Fransisco ve  Seattle ile sınırlı.

 

Amazon’un yeni uygulaması ile artık Amazon’dan taze meyve ve sebzede sipariş edebiliyorsunuz hatta bahçeniz için taze çiçekler de sipariş edebilirsini . Bu hizmetin en dikkat çekici yanı ise teslimatların gün içinde veya ertesi  gün ulaştırılabilir durumda olması . Bununda Amazon’un önceki günlerde görücüye çıkardığı ve tanıtım videosu sanal alemde büyük ilgi gören Prime Air insansız hava aracı kargo sistemi kullanılarak yapılacağı aktarılıyor.

 

Prime Fresh üyeliği ilk 30 gün için ücretsiz hizmet verirken yıllık üyeliğin 299 dolar olacağı duyurulan bilgiler arasında . Reuters’in haberine göre Amazon yeni hizmetini 2014 yılın da  Amerika dışında 20 ülke pazarına taşımak istiyor.Dünya çapında hizmet veren Alışveriş sitesi Amazon’un yeni hizmeti Amerika da ilgi ile karşılanırken Amerika dışında da Amazon kullanıcıları Amazon Fresh’i sabırsızlıkla bekliyor .
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi