07/03/2012 17:18

Windows 8 başlat menüsü geri geldi!

Windows 8 başlat menüsü geri geldi!

Yücel KAHRAMAN

Windows 8 Başlat menüsü geri geldi, bilmeyenler yokmuydu diyebilir, evet Microsoft Windows 8 de başlat menüsünü kaldırdı!

 

Bu olaydan son derece rahatsız olan Stardock şirketinin kurucusu ve CEO'su Brad Wardell. Wardell ve ekibi ile birlik te bu konuda bir şeyler yapmak için karar almışlar ve tıpkı eski günlerdeki gibi, Windows 8'in sol alt köşesine Başlat simgesi koydular ve tıklandığında alıştığımız Başlat menü Start8 adıyla karşımızda, Ayrıca Başlat menüsüne sağ tıklandığında ise, Çalıştır ve Bilgisayarı Kapatma seçenekleri olduğu bir başka menü var.

 

Brad Wardell, blogunda yazdığı yazıda şöyle diyor: "Metro'yu sevdim, fakat tablet bilgisayarım için... Ama bir masaüstü kullanıcısı olarak, benim daha tutarlı ve masaüstümde halledebileceğim, işlerimi daha akıcı halledebileceğim bir şeye ihtiyacım var ve yeni bir program başlatmak için her seferinde uygulamalar okyanusunda cebelleşmek istemiyorum."

Start8 yayınlandı... Bu Sayfa da bulunan e-posta formunu doldurmanız ve e-postanıza gelen bağlantıya tıklamanız yeterli.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (4)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi