16-11-2013 12:05

LG?den özel tasarıma sahip yeni ses sistemi...

İnce ve şık bir tasarıma sahip olan yeni LG ses sistemi SoundPlate...

Yücel KAHRAMAN

LG Electronics, televizyon keyfini üç boyutlu ses kalitesiyle zenginleştiren yeni ürünü SoundPlate’i (Model: LAP340) tüketiciyle buluşturdu. 35 mm’lik yüksekliği ve ince yapısıyla televizyonun hemen altına konumlandırılan cihaz, odada boş alan bırakarak yerden tasarruf edilmesini sağlıyor. Ürün, 4.1 kanallık sistemi ve içine gömülü subwoofer’ı ile dikkat çekiyor.

 

“Tüketicilerimizi LG’nin incecik muhteşem ürünü SoundPlate ile tanıştırdığımız için çok mutluyuz” diyen LG Electronics Başkan Yardımcısı Seog-ho Ro, sözlerine şöyle devam etti: “Bu kompakt hoparlör sistemi tam gövdeli, çok yönlü ses çıkışı ile tipik bir ev sinema sistemi veya ses ünitesinden farklı olarak çok daha az yer kaplıyor. Diğer yandan ürün diğer tüm düz ekran televizyonlara uygun şekilde tasarlanmış olup birçok ev dekorasyonuyla uyumlu bir stile sahip” dedi. 

 

Sektördeki en ince hoparlörlerden biri olan LG SoundPlate, 35 mm’lik yüksekliğe sahip. Ürün, dijitalden analoğa dönüştürücü sayesinde (DAC) 4.1 kanallık sistemi ile mükemmel bir ses kalitesi sunuyor. LG SoundPlate’in optimize ses çıkışı ile ayrıca ses ayarı yapılabiliyor. Ürünün ayarı kullanıcının favori haberlerinin her satırını kaydetmek ve eğlence programlarını daha net bir seste dinleyebilmek için yapılabiliyor. LG SoundPlate, 32 inçten 55 inçe tüm TV modellerinde kullanılabiliyor. LG SoundPlate televizyona kablosuz olarak rahatlıkla bağlanabiliyor. Ürünün Bluetooth özelliği ile akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler de dahil olmak üzere harici tüm cihazlardan ses aktarımı yapılabiliyor. 
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi