31-10-2013 18:04

BB Messenger'a görüntülü konuşma özelliği...

BlackBerry, BBM uygulamasının Android ile iOS sürümlerine görüntülü konuşma özelliği geliyor...

Yücel KAHRAMAN

BlackBerry Messenger’ın Android ve iOS sürümlerini biraz rötarlı da olsa yayınlayan ve her iki platformda da kısa sürede büyük indirilme rakamlarına ulaşan BlackBerry, çok yakında iki platformda toplamda 50 Milyon barajını aşmış olacak.

 

Platforma olan ilginin devam etmesi ve önemli bir güç haline gelmesi için çalışmalarını sürdüren BlackBerry, aylar içinde her iki sürüme de sesli ve videolu arama yapma desteği getirmeye hazırlanıyor.Bu konu hakkında konuşulan BlackBerry Genel Müdür Yardımcısı Andrew Bocking, uygulamanın kesinlikle ücretsiz olarak kalacağını da vurgu yapıyor.

 

BBM’in para kazanması için spesifik reklam planlaması yaptıklarına dikkat çeken Bocking, açılacak BBM kanallarında reklam yayınlayacaklarına dikkat çekiyor. Bu sayede doğrudan hedef kitleye uygun reklamlar, mobil cihazlar üzerinden sunulmuş olacak. Bu sayede hem kullanıcılar rahatsız olmayacak hem de reklam veren istediği kitleye hızla ulaşmış olacak. Bu yöndeki çalışmaların yıl sonuna kadar neticelendirilmiş olması hedefleniyor.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi