19-10-2013 00:08

IRISCard Anywhere 5 kart tarayıcı incelemesi...

İş dünyasında işiniz gereği yeni insanlarla tanışmanız olası bir durum...

Yücel KAHRAMAN

Bu kişiler birlikte iş yapabileceğiniz insanlar olabilir, yeni müşterileriniz olabilir veya tam tersi siz belki de onların müşterisi olabilirsiniz. Ama bu kişilerle bağlantıda kalmak için günümüzün değişmeyen en önemli bağlantı aracı kartvizitler.

 

Mobil teknolojideki gelişmeler iş dünyasındaki iletişimi daha kolay hale getirdi, ancak kartvizitler halen oldukça önemli. Alınan kartvizitleri illaki bir yere kaydetmek gerekir veya bir yerde saklamak gerekir. Kartvizit sayısı da arttıkça aranan bir kişinin de bulunması zorlaşabiliyor. Bu konuda IRISCard Anywhere 5 oldukça yararlı bir cihaz olarak devreye giriyor. Peki tam olarak ne işe yarıyor? Kartvizitleri sanal ortama taşıyor. Kullanması oldukça kolay olan cihazla birlikte maksimum A6/4×6 kadar olan belgeleri taratabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece kartviziti bir taraftan yerleştirip, diğer taraftan çıkmasını sağlamak. Taranan görüntü ise dahili belleğe, SD karta veya standart bir USB hafızaya kaydediliyor.

 

Kaydedilen kartvizit taraması Cardiris Pro yazılımı ile otomatik alınıyor ve işleniyor. Herhangi bir sürücü kullanımı gerekemeden ofisteki veya evinizdeki bilgisayarınıza taramaları atabilirsiniz. Böylece kartvizit karışıklığı sona ererken, kontaktlarınıza bilgisayarınızdan rahatça ulaşabilirsiniz. Cihazın sadece Windows değil, Mac platformu ile de uyumlu olduğunu belirtelim. IRISCard Anywhere 5 saatte 800 karvizite kadar tarama yapabiliyor.

 

IRISCard Anywhere 5 Teknik Özellikler

 

  • Çözünürlük: 300 dpi
  • Belge boyutu (max): A6/4×6 kadar
  • Flash bellek: 512 MB (SD kart veya USB hafıza ile bellek genişletilebiliyor)
  • Çıkış dosyası biçimi: JPEG
  • Şarj yöntemi: USB kablosu
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi