17-10-2013 18:07

HTC'nin yepyeni dev ekranlı akıllı telefonu...

HTC 6'inç ekrana sahip olan yepyeni akıllı telefonu One Max'i duyurdu...

Yücel KAHRAMAN

Dev ekranlı akıllı telefon sevenlere müjde! Rekabette çıtayı yükselten son isim HTC oldu. Şu ara zor günler geçiren üretici, One modelini Max adını ekleyerek dev bir ekran ile destekledi. Yeni ürün, 6inçlik ekranıyla fark yaratmaya hazırlanıyor.

 

Alüminyum gövdesi ile One ailesinin karakteristik özelliklerini taşıyan cihaz, görsel olarak One ve One Mini ile büyük benzerlikler taşıyor. 164.5mm x 82.5mm x 10.29mm ebatlarında tasarlanan ürün, 217g ağırlığa sahip. Telefonun üzerinde gelen pil ise 3300mAh. Böylesine büyük bir ekran için bu pilin de çok iç açıcı sonuçlar vereceğini düşünmediğimizi de söylemeliyiz.

 

Qualcomm Snapdragon 600

HTC One Max, donanımsal olarak birinci HTC One ile aynı teknik detaylara sahip. Cihazın üzerinde 1.7GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 işlemci yer alıyor. Snapdragon 800 işlemcili akıllı telefonların mantar gibi türediği bu günlerde HTC oyuna nedense bir sıfır yenik başlamış oldu bu hamle ile. Tabi bunun fiyat açısından bir artı sağlaması planlanıyorsa orası ayrı konu.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi