16-10-2013 06:05

PlayStation Plus'tan Kasım ayına özel yepyeni oyunlar...

PlayStation Plus'a bu kasım ayı itibariyle yeyeni oyunlar geliyor...

Yücel KAHRAMAN

PlayStation Plus, sizlere Metal Gear Rising: Revengeance ve Oddworld: Stranger’s Wrath HD’yi de içeren heyecan verici yeni oyunlar sunuyor.

 

Sony Europe (SCEE), PS Plus üyelerinin faydalanacakları, PS3 için Metal Gear Rising: Revengeance ve Remember Me oyunlarının yanı sıra PS Vita için Oddworld: Stranger’s Wrath HD ve MotorStorm RC oyunlarının yer aldığı aksiyon dolu yeni kasım ayı oyun listesini duyurdu. Baş döndürücü bir aksiyon oyunu olan Metal Gear Rising: Revengeance’da, bir Cyborg ninja olan Raiden’ın kontrolünü alacak ve neredeyse her şeyi kesip biçmek için onun Yüksek Frekanslı Kılıcını kullanacaksınız. Remember Me ise gelecekte geçiyor. İnsanların hafızalarına girerek değişiklikler yapabilme kabiliyetine sahip eski bir hafıza avcısı olan Nilin’i oynuyorsunuz.

 

Eğer bir PS Vita sistemi alırsanız ve onu 21 Ekim ile 31 Aralık tarihleri arasında Sony Entertainment Network hesabınıza bağlarsanız, hiçbir ek ücret ödemeden tam bir aylık PS Plus üyeliği için belge kodu içeren bir e-posta alacaksınız. Böylelikle Hızlı Oyun Koleksiyonu’na, özel PlayStation Store indirimlerine, bulut depolamaya ve çok daha fazlasına erişebileceksiniz.

 

Ayrıca PlayStation 4’ün çıkışı yaklaşırken mevcut PlayStation Plus üyeleri için de güzel haberler var. Üyeliğiniz PS3’ün ve PS Vita’nın yanı sıra otomatik olarak PS4’te de geçerli olacak ve PS4 çevrimiçi çok oyunculu modlarını da içerecek. Henüz PlayStation Plus’a katılmamış olanlar için üye olmak, üç üyelik paketi seçme şansı ile beraber şimdi çok daha kolay. 14 TL ile 1 aylık, 29 TL ile 3 aylık, ya da 99 TL ile 12 aylık üyelik alabilirsiniz.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi