07-10-2013 12:02

iPhone kullanıcıları için geliştirilen özel projektör...

iPhone, iPad ve iPod kullanıcıları için geliştirilen muhteşem cihaz...

Yücel KAHRAMAN

 

Epson‘un özel tasarlanan menüsü, iPod, iPhone veya iPad’inizi bu projektöre bağladığınız anda seçtiğiniz içerik konusunda size kılavuzluk etmeye başlıyor. Projektörün uzaktan kumandasının eşsiz tasarımı basit bir düğme düzenine sahip ve muntazam bir arka ışıkla başkalarını rahatsız etmeden karanlıkta kolayca çalıştırılabiliyor.
 

Geniş bağlantı seçeneğiyle Epson MG-850HD; Blu-ray, DVD oynatıcıları, bilgisayar, TV set üstü kutuları ve oyun konsolları olmadan çeşitli içerikleri de kolayca gösterme imkanı sunuyor.

 

Eşit düzeyde yüksek 2.800 lümenlik beyaz ve renkli ışık çıkışlı ve 3.000:1 yüksek kontrast oranı ile gün ışığında bile parlak ve net görüntüler elde etmenize olanak sağlayan MG-850HD, 3LCD teknolojisine sahip.

 

Projektörden beklenen tüm özellikleri barındıran MG-850HD, müzik ve diğer sesler için lambasız çalışabiliyor, böylece lambanın ömrünü uzatmakla kalmıyor aynı zamanda bu projektörü yerleşik 10W hoparlörü ile normal bir kenetleme istasyonu olarak da kullanabileceğiniz anlamına geliyor.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi