20-09-2013 06:06

İşte karşınızda yenilenen Asus Padfone Infinity...

Asus, PadFone Infinity modelinin yenilenmiş sürümünü resmi olarak tanıttı...

Yücel KAHRAMAN

Snapdragon 800 işlemciye sahip cihaz hakkındaki ilk bilgiler yazımızda sizleri bekliyor.

 

Asus, Padfone Infinity adını verdiği sıra dışı ürününün güncel halini tanıttı. Yılın başında çıkan birinci nesil PadFone Infinity’de Snapdragon 600 işlemci kullananan Tayvan’lı üretici, yeni modelini bu kez Snapdragon 800 ile desteklemiş. Ayrıca artık microSD bellek kartı girişi de telefon üzerinde yer alıyor.

 

Özel paneli ile birleştiğinde bir tablet haline gelen cihazın telefon tarafından 5inçlik bir ekran bulunuyor. 1920×1080 piksel çözünürlüğündeki bu ekran, Super IPS-LCD panel teknolojisini kullanıyor. Snapdragon 800 işlemcinin 2.2GHz saat hızında çalıştığı üründe 2GB RAM ve 2400mAh kapasiteli batarya kullanılmış.

 

Ayrıca Asus bu cihazda önemli bir yeniliğe de imza atmış durumda. Nokia’nın PureView Phase 1 teknolojisinde olduğu gibi yüksek piksel hassasiyetine sahip bir kamera cihazda yer alıyor. 13 megapiksel olan bu kameraya Asus, PixelMaster adını vermiş.

 

Önceki versiyonda bellek kartı girişi olmadığından 32G ve 64GB kapasiteli versiyona sahip olan ürün artık 16GB ve 32GB’lık sürümler ile geliyor. Titanyum siyahı ve platinyum beyazı ise iki renk seçeneği olarak belirlenmiş. Android sürümü ise 4.2.2 JellyBean.

 

10inçlik panel ise önceki sürümden çok farklı değil. Yine FullHD çözünürlüğünde ancak görsel olarak küçük değişikliklere uğramış. Asus da zaten eski tabletin yeni akıllı telefonda kullanılabileceğini belirterek tüketici dostu bir hamle yapmış. Akıllı telefonun fiyatı 640 Dolar olarak belirlenirken, 10inçlik panel için 240 Dolar gibi bir rakamdan bahsediliyor.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi