19-09-2013 12:01

PlayStation 4 oyunlarının fiyatı ne kadar olacak?

PlayStation 4 oyunlarının Türkiye satış fiyatları belirlendi, detaylar haberimizde...

Yücel KAHRAMAN

Fox Business ile konuşan PlayStation America'nın başkanı ve CEO'su Jack Tretton, Sony ve Microsoft arasında yaşanacak gelecek konsol savaşının oyun endüstrisini canlandıracağını söyledi. Eski konsollara oyun yapmanın eski dizileri televizyonda göstermekle aynı şey olduğunu savunan Tretton, oyun endüstrisinin hiç olmadığı kadar sağlıklı olduğunu savundu. 

 

Önümüzdeki dönemde piyasaya çıkması beklenen Sony'nin yeni oyun konsolu PlayStation 4 için satışa sunulacak ilk aksesuarlar da belli oldu.

 

Sony Computer Entertainment Europe'un yaptığı açıklamaya göre iki adet aksesuar, konsolun çıkışıyla birlikte raflardaki yerlerini alacak. Sonraki aylarda da çeşitli aksesuarlar piyasaya sürülecek. Bunlardan ilki DualShock 4'lerimizi şarj etmeye yarayan Docking Station. Aynı anda iki DualShock 4 şarj edebilecek olan aksesuarın önerilen fiyatı ise 24.99 pound. İkinci aksesuar ise PS4'ün dik konumda durmasını sağlayacak olan Vertical Stand. Vertical Stand'in önerilen satış fiyatı ise 15.99 pound olacak. Her iki aksesuar da konsolla aynı anda piyasaya çıkacak. 

 

Ayrıca PlayStation Türkiye Kıdemli Ürün Müdürü Mustafa Yiğit, PlayStation 4 oyunları ile ilgili detaylara değindi.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi