13-09-2013 06:05

Şarjınızı 4 katına çıkarıyor...

Ttec EasyCharge Smart taşınabilir şarj cihazı işinizi kolaylaştıracak.

Yücel KAHRAMAN

Ttec EasyCharge Smart taşınabilir şarj cihazı portatif kullanımı sayesinde akıllı telefon, tablet ve daha birçok farklı dijital cihazdaki şarj sorununa lokasyon bağımsız bir çözüm sunarken, kompakt ve hafif tasarımıyla estetikten de ödün vermiyor.


Ttec, akıllı telefon ve tabletlerin en büyük sorunu olan şarj problemine inovatif ürünlerle çözümler sunmaya devam ediyor. Ttec EasyCharge Smart taşınabilir şarj cihazı, en hızlı ve etkin şekilde şarj imkanı sunuyor. Teknolojinin tasarım ve estetikle buluştuğu bu ürün ile iki cihazı birden şarj etmek mümkün. Ayrıca ürünün saklı bölmesinde, gerektiğinde çıkarıp kullanmak üzere bulunan USB ve micro USB kablolar; ekstra kablo taşıma zahmetini ortadan kaldırıyor.


4 KAT DAHA UZUN CİHAZ KULLANIM SÜRESİ

Akıllı telefonların cihaz kullanım süresinin tam 4 katı uzamasına yardımcı olan Ttec EasyCharge Smart taşınabilir şarj cihazının, kullanımı da çok basit. Cihaz, prizden bağımsız olarak portatif şekilde kullanılabiliyor ve şarj konusunu bir sorun olmaktan çıkarıyor.


ULTRA YÜKSEK KAPASİTE

Şık tasarımı ile dikkat çeken Ttec EasyCharge Smart, ayrıca ultra yüksek bir kapasiteye (5,600 mAh) sahip. Sallayınca görünen LED pil göstergesi özelliği bulunan ürün, Ttec’in patentli bir teknolojisi. Bu sayede kullanıcılar, şarj durumunu an be an takip edebiliyorlar.


Güvenli şarj için devre koruması bulunan Ttec EasyCharge Smart, dahili mikro USB ve USB kabloları bulunduğu için de ekstra kabloya ihtiyaç bırakmıyor. 2A çıkış ile hızlı şarja imkan tanıyan ürün, tüm akıllı telefonlar, tabletler ve diğer dijital cihazlar için uygun.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi