25-07-2013 00:53

Samsung'dan ilk geliştiriciler konferansı...

Samsung'dan ilk geliştiriciler konferansı...

Samsung Ekim ayında düzenleyeceği konferansla bir ilke de imza atmış olacak...

Kerim Kahraman

Samsung, Ekim ayında ilk defa geliştiriciler konferansı gerçekleştiricek. Samsung'un duyurduğu iki günlük konferans, Samsung'un geniş katılımlı ilk geliştiriciler konferansı etknliği olma ünvanını taşıyor.

 

27-29 Ekim tarihinde San Francisco'da gerçekleştirilecek etkinlik için bir de web sayfası düzenlenmiş. Etkinlik ile ilgili bilgi için bu adrese bakmanız yeterli.

 

Samsung'un yaptığı açıklamalara göre konferans her platformda dijital yaşamı destekleyen uygulamaları ve teknolojileri bünyesine alacak.

 

Samsung akıllı ceplerden Blu-Ray yazıcılara, telefondan PC'ye çok genş spekturumlu ürün yelpazesine sahip olduğu için, bütün bu platformları bünyesine alacak etkinlikte uygulama ve teknolojiler üzerinde çalışan geliştiricilerin bir arada olmaları, teknoloji ekosisteminde yepyeni olasılıkların da karşımıza çıkabilmesi anlamını taşıyor.

 

Samsung konfernasına geliştiricilerden geniş çaplı katılım olacağı düşünülüyor. Samsung'un bu hamlesi diğer yandan, kendi geliştiriciler ekosistemine büyük yatırımlar yapan Apple'a karşı atılmış çok önemli bir adım olarakda yorumlanıyor.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi