04-07-2013 16:26

Nokia, üç yeni cebini tanıttı!

Nokia, akıllı cep telefonlarına servet dökmek istemeyenler için 3 yeni cebini resmi olarak tanıttı!

Yücel KAHRAMAN

Nokia, akıllı cep telefonlarına maaşını yatırmak istemeyenlere özel dokunmatik olmayan, 3 yepyeni ucuz telefonunu duyurdu. "Candybar" tasarımlı Nokia 207 ve Nokia 208, 33 günlük uzun bir bekleme süresi vadediyor.

 


3.5G internet hızı sunan telefonlarda sohbet uygulaması WhatsApp, Facebook ve Twitter yüklü olarak geliyor. Temel exchange e-posta desteği de sunan telefonlar, Nokia'nın Xpress Browser internet tarayıcısı sayesinde verileri sıkıştırılmış olarak alıyor ve daha hızlı bir web'de gezinme deneyimi sunuyor.

 

 


Finlandiyalı şirketin tanıttığı üçüncü telefon olan Nokia 208'in çift SIM kartlı sürümü, SIM kartları değiştirmeden iki SIM kartı aynı anda kullanmanıza izin veriyor.

 Nokia Mobile Phones başkan yardımcısı Timo Toikkanen, Nokia 207 ve Nokia 208'in klasik telefonlardan ve geleneksel klavyeden hoşlanan, ancak akıllı cep telefonu deneyimlerini kaçırmak istemeyen, internete ve sosyal medyaya rahatça erişmek isteyen kullanıcılar için geliştirildiğini söylüyor.

 2013'ün üçüncü çeyreğinde satışa sunulacak olan bu yeni Nokia 208 ve 207, yaklaşık olarak 68 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak. Nokia, çift SIM'li 208'in fiyatıyla ilgili henüz herhangi bir açıklama yapmadı.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi