29-06-2013 02:06

Galaxy S4 ile birlikte sağlıklı bir yaşama!

Galaxy S4 ile birlikte sağlıklı bir yaşama!

Galaxy S4 ile beraber gelen "S Health" işlevi, sizi daha sağlıklı ve formda bir yaşama sunacak!

Yücel KAHRAMAN

Samsung, piyasaya çıkardığı bütün ülkelerde beğeni toplayan Samsung GALAXY S4 ile kullanıcıların sağlıklı bir yaşam sürmesine de yardımcı olmaya çalışıyor. Yaz aylarını yaşadığımız şu günlerde GALAXY S4'ün "S Health" işlevini kullanarak, forma girmenin kolay yolunu keşfedin.

 


 
GALAXY S4 sizleri düşünüyor, yaşam kalitenizi artırmak için çaba gösteriyorSamsung, GALAXY S4'de bulunan bu yeni uygulama 'S Health' ile kullanıcıların sağlık bilgilerini hafızasında güncel olarak tutabiliyor. Dahili sensörleri ile'de spor faaliyetlerini, tüketilen besinleri, ve daha birçok bilgiyi takip edebiliyor ve bu sayede kullanıcıların yaşam kalitesini arttırabiliyor.

 GALAXY S4, 'S Health' işlevi ile antrenman, alınan günlük kalori miktarı ve kilo seviyesini takip etmenin yanı sıra, 'Konfor Düzeyi' işlevi ile bulunulan ortamın spor aktivitesi için uygunluğunu öğrenme şansı da sunabiliyor. 'Sağlık Panosu' ve çeşitli grafiklerle gösterdikleri ilerlemeyi de takip edebilen kullanıcılar, GALAXY S4'ün akıllı dünyasında daha sağlıklı bir yaşam için, daha kolay motive olacaklar.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi